IX. Szervátültetettek és Művesekezeltek
Európa Bajnoksága
Vantaa - Finnország
2016. július 10-17.


 
 

Első versenynap.


Mini-maraton:
Jung Andrásné I. hely (abszolút első hely)
Kisbakonyi Fanni I. hely
Férfi csapat II. hely

Darts:
Kövér Hajnalka (40-49) II. hely
Hanyu Zsuzsanna (40-49) III. hely
Dobos Judit (50-59) III. hely

 


 

Második versenynap.


 
        A következő eredményeket érték el a versenyzők saját korosztályukban
 
Asztalitenisz egyéni:
Diner Andrea II. hely
Persa Tímea III. hely
Almagro Carmen II. hely
Szabó Gabriella III. hely
Tóth Attila I. hely
Kóka Zoltán II. hely
Csuti János II. hely
Szendi János II. hely
Krucsó Zsolt III. hely

 
Asztalitenisz párosok:
Szabó Gabriella-Persa Tímea II. hely
Almagro Carmen-Diner Andrea III. hely
Kóka Zoltán- óth Attila I. hely
Radó Árpád-Ferencz Károly III. hely
Szendi János-Krucsó Zsolt I. hely
Almagro Carmen-Ferencz Károly III. hely

 


 

Harmadik versenynap.


 
Tollaslabda egyéni
Jung Ágnes I. hely
Hanyu Zsuzsanna II. hely
Kóka Zoltán II. hely
Luib István III. hely

 
Tollaslabda vegyes páros
Jung Ágnes-Luib István I. hely
Hanyu Zsuzsanna-Petkes József II. hely

 
Tollaslabda férfi páros
Luib István-Petkes József II. hely

 
Úszás eredmények.
 
Jeszenkovits Judit100 gyors bronzérem
50 gyors bronzérem
 
 
Berente Judit50 pillangó arany
50 hát ezüst
50 gyors ezüst
100 gyors ezüst
400 gyors ezüst
 
 
Németh Georgina50 hát arany
100 hát arany
 
 
Sípos Timi50 mell arany
50 gyors arany
50 hát arany
100 gyors arany
 
 
Luka Tímea50 hát arany
100 mell ezüst
50 mell ezüst
50 gyors ezüst
 
 
Süli Flóra50 pillangó arany
100 mell arany
50 mell arany
50 gyors arany
 
 
Krucsó Zsolt50 mell ezüst
50 gyors arany
200 vegyes 4. hely
 
 
Jakubovics Péter50 hát ezüst
50 pillangó ezüst
4 x 50 gyorsváltó ezüst
100 hát arany
50 gyors arany
 
 
Domonkos Ádám50 mell arany
100 mell arany
50 gyors arany
100 gyors arany
 
Molnár Farkas Márk50 hát arany
100 gyors ezüst
100 mell ezüst
50 gyors ezüst
50 mell arany
 
 
Nádasdy józsef100 mell arany
50 mell ezüst
100 hát bronz
 
 
Gyurkó Alexandra50 pillangó bronzérem
200 m vegyes bronzérem
100 m hátúszás ezüstérem
400 m gyors ezüstérem
 
 
Váltók:Női gyorsváltó: aranyérem
Női vegyes váltó: aranyérem

 


 

Negyedik versenynap.


 
Bowling egyéni (saját korosztályukban).
Hasznos Szabina I. hely
Kövér Hajnalka II. hely
Lukács Edit III. hely
Jánka Sándor III. hely
Soós Sándor III. hely

 
Tenisz egyéni
Almagro Carmen I. hely
Jeszenkovits Judit II. hely
Dobos Judit III. hely
Jakab Ivett I. hely
Bogyor Tünde II. hely
Diner Andrea III. hely
Laczkó Dávid III. hely
Hegyesi László III. hely

 
Tenisz párosok
Almagro Carmen-Jakab Ivett I. hely
Jeszenkovits Judit-Bogyor Tünde II. hely
Dobos Judit-Diner Andrea III. hely
Hegyesi László-Laczkó Dávid III. hely

 
Tenisz vegyes páros
Jakab Ivett-Hegyesi László I. hely

 


 

Ötödik versenynap.


 
Bowling:
női páros
Kövér Hajnalka-Hasznos Szabina párosa I. hely
 
vegyes páros
Lukács Edit-Soós Sándor II. hely

 
Atletika
100 m síkfutás (saját korosztályukban)
Velkey-Guth Ádám (18-29) I. hely
Jánka Sándor (18-29) II. hely
Szabó Donát (18-29) IV. hely
Gelencsér Róbert (40-49) I. hely
Zilaj Csaba (40-49) II. hely
Almási Szabina (18-29) I. hely
 
Trappancsok 100m
Jenes Virág (12-14) I. hely
Süli Flóra (12-14) II. hely
Luka Tímea (12-14) III. hely
Gyömörei Vivien (15-17) I. hely

 
3000m női gyaloglás
Almási Szabina II. hely
Jakab Kinga III. hely

 
Távolugrás
Jánka Sándor (18-39) I. hely
Gelencsér Róbert (40-49) II. hely

 
Súlylökés
Velkey-Guth Ádám (18-39) I. hely
Gelencsér Róbert (40-49) I. hely

 
400m síkfutás
Zilaj Csaba I. hely
Szabó Donát III. hely

 
                     Holnap van az EB utolsó napja.
                     Még a fennmaradó atlétika számok versenyeit rendezik meg,
                     és este pedig a záróvacsora lesz.