A Szervátültetettek Szolgálatáért Díj | Éles Anett

A Szervátültetettek Szolgálatáért Díjak 2018 óta kerülnek átadásra. A Szövetség a 20 éves jubileum tiszteletére alapította a díjat. A kitüntetésben azok részesültek akik a Szövetség fennállása óta sokat tettek annak szervezeti fejlesztésért, a sportolók egészségért, és azok sikereiért.

Éles Anett

**hiányzik**

A COVID-19 járvány idején elsőként jelentkezett Szövetségnél segítő szándékkal. Szállítmányozó cégükön keresztül az akkor még hiánycikknek számító FFP2-es és FFP3-as maszkokból, rengeteg utána járással végül sikerült több ezer darabot beszerezni. Anett nemcsak a Szövetség által vásárolt maszkok vámkezelést végzete el cégén keresztül ingyen, hanem támogató cégeket is keresett a költségek mérsékléséhez. Több ezer társunk, és a klinikai ambulancia dolgozói jutottak így védőfelszereléshez és érezhették magukat biztonságban a legnagyobb szükség idején, amikor még nem lehetett maszkokhoz jutni.

 

A Magyar Szervátültetettek Szövetsége Éles Anettnek a COVID-19 elleni küzdelemben a szervátültetettekért folytatott elkötelezett munkájáért a Szervátültetettek Szolgálatáért Díjat adományozza.