A Szervátültetettek Szolgálatáért Díj | Mándoki Adrienn

A Szervátültetettek Szolgálatáért Díjak 2018 óta kerülnek átadásra. A Szövetség a 20 éves jubileum tiszteletére alapította a díjat. A kitüntetésben azok részesültek akik a Szövetség fennállása óta sokat tettek annak szervezeti fejlesztésért, a sportolók egészségért, és azok sikereiért.

Mándoki Adrienn

nephrológiai ambulancia főnővér

Mándoki Adrienn, sok szervátültetett őrangyala, a nephrológiai ambulancia főnővére, aki 16 év után idén augusztusban hagyta el a Semmelweis Egyetem Transzplantációs és Sebészeti Klinika ambulanciáját.

Dr. Török Szilárd asszisztenseként nap mint nap a szervátültetettekért dolgozott, együtt örült mindenkivel, vagy ha kellett vígasztalt és erőt adott a továbblépéshez. Sok pácienssel épített ki szoros emberi kapcsolatot az évek során, mert nemcsak mint egészségügyi dolgozó, hanem mint magánember is jelen volt az életükben, és talán pont ezért érezhette mindenki olyan közel magához. A lehető legjobbakat kívánjuk neki a továbbiakban, és legyen olyan szép élete, mint amilyen szépek a virágai!

 

A Magyar Szervátültetettek Szövetsége Mándoki Adriennek a szervátültetettekért végzett önzetlen és elkötelezett munkájáért a Szervátültetettek Szolgálatáért Díjat adományozza.